EMS

Çukurambar Suit Güzellik Merkezi'de EMS ile Sağlıklı ve Fit Bir Vücuda Ulaşın

EMS - Sadece 30 dakikalık bir uygulama ile kasların yoğun şekilde egzersiz  yapıyor gibi çalışmasına olanak tanıyan EMS sistemi ile bölgesel fazlalıklarına veda eden pek çok kişi vardır.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

EMS Nedir?

Elektromiyostimülasyon (EMS), kasların elektriksel uyarımı yoluyla kas liflerini çalıştırmayı amaçlayan bir tekniktir. Bu teknik, kasları güçlendirmek ve şekillendirmek için kullanılır. Ayrıca, EMS vücuttaki yağ yakımını hızlandırabilir.

EMS Zayıflama Nasıl Çalışır?

EMS zayıflama hizmeti, vücutta istenmeyen yağların yakılmasına yardımcı olurken kasları güçlendirmeyi amaçlar. Özel tasarlanmış EMS cihazları, kaslara düşük seviyede elektriksel uyarılar göndererek kas liflerini çalıştırır. Bu, kasların aktif bir şekilde çalışmasını ve enerji harcamasını sağlar. Aynı zamanda vücut, yağ depolarından enerji üretirken kilo verme sürecini hızlandırır.

EMS Zayıflamanın Faydaları

  • Hızlı Sonuçlar: EMS, daha hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.

  • Kas Gücü: Kasları güçlendirir ve tonlar.

  • Selülit Azaltma: Cilt görünümünü iyileştirerek selülitin azalmasına yardımcı olabilir.

  • Düşük Yoğunluklu Egzersiz: EMS ile daha kısa sürede daha fazla kas çalıştırabilirsiniz.

Kimler İçin Uygundur?

EMS zayıflama hizmeti, daha fazla kas tonusu isteyenlerden fazla kilo vermek isteyenlere kadar birçok kişiye uygun olabilir. Ancak, hamilelik, kalp rahatsızlıkları veya cilt sorunları gibi belirli sağlık durumları olanlar önce bir uzmana danışmalıdır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

EMS zayıflama hizmeti, sağlığınıza ve formunuza yatırım yapmanın etkili bir yolunu temsil eder. Ancak, herhangi bir yeni egzersiz programına başlamadan önce bir sağlık profesyoneli ile görüşmek önemlidir. EMS zayıflama, kilo verme ve kas gücü kazanma hedeflerinizi destekleyebilir ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmanıza yardımcı olabilir.

Çukurambar Suit Güzellik Merkezi'nde sizi bekleyen EMS teknolojisi daha sağlıklı ve fit bir vücuda ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sadece 30 dakika süren uygulama ile kaslarınızı yoğun egzersiz yapıyor gibi çalıştırarak fazlalıklardan kurtulmanız mümkündür. Klinik testler, EMS uygulaması ile vücut kas kütlesinin %18 oranında arttığını, yağ kaybının ise %21 oranında olduğunu kanıtlamıştır. 

EMS teknolojisi, hayalinizdeki fit vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Bu uygulamayı, sağlık sorunu olmayan her kadın ve erkek deneyebilir ancak hamileler ve kalp pili olanlar için tavsiye edilmemektedir. Haftada 1-2 kez uygulanması önerilen EMS teknolojisi sonrası günlük rutin hayatınıza ivedilikle geri dönmeniz mümkündür. EMS ile zayıflama fiyatları ve işlem detayları için bizi arayın.

Ara
Whatsapp